Egipt last minute Call center

poczta@egipt-last-minute.pl


Wycieczki Hurghada
Wycieczki Sharm el Sheikh
Hotele Sharm el Sheikh

Wczasy w Egipcie to idealna propozycja dla całej rodziny! 365 słonecznych dni w roku - piękne piaszczyste plaże, luksusowe hotele, przepiękne rafy koralowe, niesamowite zabytki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - na naszej stronie istnieje możliwość dokonania rezerwacji online. Jeżeli nie masz czasu na przeglądanie ofert - skontaktuj się z nami - prześlemy najlepsze aktualne oferty na adres email.

Egipt wczasy - Egipt to bardzo popularne miejsce na letnie i zimowe wczasy. Warto już pomyśleć dzisiaj jaki hotel wybrać, mamy do wyboru wczasy w Hurgadzie lub Sharm el Sheikh, oba regiony sa bardzo wakacyjne i idealne na urlop z rodziną. Polecamy Egipt jako kierunek wczasowy dla rodzin i kochających aktywnie spędzać czas. Egipt na wczasy to gwarantowana dobra zabawa.

 

Hurghada to pierwszy z kurortów, który powstał w Egipcie w latach 70. Na początku były tu tylko kilka hoteli, które w następnych latach zaczęły rosnąc na pobliskich plażach jak grzyby po deszczu. Hurghada do dziś zachwyca pięknymi, długimi i piaszczystymi plażami Morza Czerwonego. Słońce świeci tu przez cały rok, a latem temperatura dochodzi nawet powyżej 40 C w cieniu. Większość hoteli w Hurghadzie znajduje się przy piaszczystej plaży, często z rafą koralową. Goście hoteli mogą bezpłatnie korzystać z plaży należącej do hotelu. Nie mogą niestety korzystać z plaży sąsiedniego hotelu. W obecnej chwili praktycznie większość hoteli oferuje formę wyżywienia All Inclusive. Jest to wygodna forma spędzania leniwego urlopu na terenie hotelu. Praktycznie co roku w Hurghadzie otwierają się nowe hotele, czasami nawet 20-30 km od centrum Hurghady, jednak klienci nowopowstałych hoteli korzystają z lotniska w Hurghadzie. Egipt jako kierunek całoroczny i latający z  wszystkich lotnisk w kraju jest idealny na wakacje i wczasy typu last minute. Serdecznie zapraszamy do Hurghady, wielokrotnie zwiedzaliśmy znajdujące się tu hotele i chętnie poradzimy w doborze obiektu hotelowego na wymarzone wakacje.

Sharm el Sheikh to kurort turystyczny powstały na półwyspie Synaj. Charakteryzuje się zupełnie innym krajobrazem niż Hurghada - plaże są bardziej klifowe i kamieniste. Jest tu trochę mniej plaż piaszczystych niż w Hurghadzie, jednak gości kusi wyższym poziomem hoteli. Większość obiektów to hotele 4 i 5 gwiazdkowe, z bogatą infrastrukturą basenową. Cały region jest młodszy od Hurghady, mniej egipski, bardziej turystyczny i europejski. Młodszy brat Hurghady mógł wyciągnąć konstruktywne wnioski z rozwoju turystycznego starszej siostry. Część klientów biur podróży ceni sobie bardziej Sharm el Sheikh niż Hurghadę, ze względu na wyższy standard hoteli i bardziej europejski klimat miasta. W sharm trudno znaleźć rolnika sprzedającego pomarańcze z przyczepki do której uwiązany jest osiołek, Za to łatwiej o europejskie lokale typ Pizza Hut, czy Hard Rock Cafe. Podobnie jak Hurghada, Sharm rozszerza się i rozbudowywuje, o roku powstają nowe obiekty, kuszące klientów atrakcyjnymi cenami i nowymi atrakcjami hotelowymi. Sharm często jest wybierany przez turystów, którzy planują odwiedzić wschodnich sąsiadów Egiptu tj, Jordanie, czy bardzo popularny Izrael. Wtedy idealnym miesjcem na pobyt jest Taba.

Gdzie spędzić najlepsze dwa tygodnie pod słońcem i wypocząć z dala od problemów dnia codziennego? Takie pytanie zadaje sobie każdy, kto planuje wakacje. Egipt wczasy, to wspaniały pomysł na spędzenie tegorocznych wakacji. Egipt wczasy, to połączenie, wszystkich możliwych kombinacji. Poczynając od pięknej pogody, poprzez świetne warunki w hotelu, jak również wiele atrakcji turystycznych i możliwości spędzenia wolnego czasu. Egipt wczasy umożliwia nam prawdziwy wypoczynek i odsunięcie się od problemów, które czekają nas po przyjeździe z wakacji. Niestety wszystko co dobre szybko się kończy, i tak samo jest z wakacjami. Dwa tygodnie wolnego to nie jest dużo czasu, aby prawdziwie wypocząć, zregenerować siły i z nowym zapałem wejść na ścieżkę pracy i zacząć intensywnie pracować. Jeśli jednak zdecydujemy się na Egipt wczasy, możemy być pewni, iż będą to najlepsze wakacje pod słońcem. Biura podróży urozmaicają turystom wypady wakacyjne, dzięki czemu wypoczynek Egipt wczasy, można spędzić w bardzo różnorodny sposób, niekoniecznie leżąc na plaży i opalać się w trzydziesto stopniowym upale. Zachęcamy do spędzenia wczasów, w Egipcie, kraju, w którym każdy odnajdzie swoją pasję.